15. 6. 2015 - Nový vrtoch

15. června 2015 v 19:14 | Eleanor |  Deník
Zdravím všechny!

Dnes se píše první den v historii tohoto blogu. Blogu, který jsem si založila, abych s vámi mohla sdílet trochu ze svého života. Ze svých vrtochů. Koneckonců všichni jsme od přírody zvědavci a není nad to počísti si o (ne)štěstích druhých. Takže abych jen nečetla, ale přinesla i svou kůži na trh - je tu tento blog.

V rubrice Cestuješ, cestuji, cestujeme... s vám budu sdílet zážitky z cest. Povětšinou z anší rodné českou hroudy, ale občas i ze zahraničí. Pokusím se vás upozornit na zajímavá historická místa, ale i na přírodní krásy naší země. Samozřejmě důraz budu klást na nepříliš známá místa... Přeci jen třeba takový Karlštejn má vlastní stránky a ve tak pevně zakotven v českém povědomí, že psát o něm by bylo jen opakování již řečeného, byť možná jinými slovy.

Rubrika Kosmetické láteření... bude zaměřena na péči o zdraví a krásu. Muži odpustí, že pro ně tato rubrika příliš nebude. Koneckonců jsem žena a těžko ohodnotím novou vodu po holení. V podrubrikách najdete jak mé názory (vesměs láteřivé) na klasické kosmetické produkty, ale samozřejmě se nebudu bát ani pochválit ty produkty, které mi budou vyhovovat. Samozřejmě tyto hodnocení kosmetických produktů jsou značně subjektivní a co vyhovuje mě, nemusí vyhovovat vám. Z toho důvodu v článcích budu upozorňovat na to, jaký mám kupříkladu typ pleti, vlasů, aby bylo pro vás snažší posoudit, zda bude produkt pro vás či ne. Schovají se sem i přírodní recepty na péči o tělo (i duši).

Den za dnem... , to budou články s postřehy z mého života. S lehkou nadskou, těžkou ironií s vámi budu sdílet drobné strarosti, ale i radosti.

Kočičí život... je zase rubrika s články ze života naší kočky Čertice. Budou to postřehy člověka, který se snaží sloužit své kočce, jak nejlépe umí a sdílet s ostatními kočičími sluhy své zážitky.

Tajemství přírody... sem se schová můj zábal pro stará náboženství spojená s uctíváním přírody, no a možná i trochu čár a kouzel ;)

Pro (ne)šikovné ruce... je pro ty, kteří rádi tvoří. Ať už patříte mezi silně zručné či začínáte, určitě zde najdete něco, čím se inspirovat. A pokud vám něco nepůjde, budu čekat na komentáře, abych vám poradila.

Knihy nekouší... literární díla, oblíbená i ta méně. Zkrátka pokud si vzpomínáte na čtenářský deník ze základy, bude to podobné. Třeba vás na nějakou knihu navnadím a třeba v komentářích dáte tip zase mě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama